Odhaľte kozmetické trendy na jar/leto 2017

Móda a s ňou súvisiaca kozmetika sú špecifickou formou umenia. Vo svojich metamorfózach, ako život samotný, odzrkadľujú vývin, kolobeh a meniace sa okolnosti. Čo si pre nás pripravila nová sezóna?

Pozreli sme si beauty trendy na tohtoročnú jar a leto a vybrali pre vás tri najzaujímavejšie.

1

Moderný bohém

Pamätáte si na “hippies” časy? Trendy v móde sa cyklicky opakujú a všetko nasvedčuje tomu, že v tejto sezóne sa do módy vracajú 80. roky. Voľnejšie oblečenie v prírodných farbách, čelenky, rôzne natupírované vlasy a – to najdôležitejšie – šialene farebný make-up. Hippies, nazývaní aj deti kvetov, sa nenechali nikým a ničím obmedzovať. Ani čo sa týka kozmetiky. Čo keby ste tiež skúsili niečo neobyčajné? Napríklad vymeniť tuctový sprchový gél za prírodný tuhý sprcháč s lufou. Alebo namiesto chemického mydla použiť prírodné glycerínové či olivové mydielko? Fantázii sa medze nekladú.

 

2

Uznávaná klasika

Situácia, ktorú dôverne pozná každá žena. Nie vždy máte chuť experimentovať a vymýšľať crazy inšpiratívny look. Občas proste chcete len “staviť na istotu”. Dámy, červeným rúžom nikdy nič nepokazíte a dokonca budete aj trendy! Ak si náhodou myslíte, že červený rúž vám nepristane, verte nám, že pristane. Len ste zatiaľ nenašli TEN VÁŠ odtieň. Skúte to 🙂 Staré známe pravidlo hovorí, že ak máte výrazné pery, zvyšok make-upu by mal byť nenápadný a prirodzený. Aby vám rúž dobre a dlho vydržal, ošetrite najprv svoje pery prírodným balzamom. Vybrať si môžete zo sladučkých príchutí ruže, červeného hrozna alebo levandule.

 

3

Bez meka-upu

STIBIO je čisto prírodná kozmetika a prezradíme vám jedno tajomstvo. Našou tajnou ingredienciou je kopec lásky. Preto sme nadšení, že hlavným trendom pre jar/leto 2017 je PRIRODZENOSŤ 🙂 Módni návrhári a trendsetteri v oblasti módy tento trend nazývajú “clear skin”, čiže čistá, jasná pokožka. Samozrejme, môžete použiť korektor alebo púder a zakryť si nedostatky, no očividná omietka na tvári je hudbou minulosti. Neprežeňte to. Ak chcete svoju tvár oživiť, môžete použiť “sun-kissed bronzer”, čím si vytvoríte ľahký a prirodzený náznak prvého opálenia. Nezabúdajte však, že krása ide z vnútra. Telo treba vyživovať a o pokožku sa pekne starať, rozmaznávať sa. Potom bude pre vás jednoduché a samozrejmé byť krásnou aj bez make-upu.

 

Ktorý z trendov tejto sezóny vás najviac oslovil? Veríme, že produkty STIBIO vám opäť budú nápomocné. Koniec-koncov, vyrábame ich len pre VÁS 🙂

Zdieľať