O nás

vikina

Ahojte, volám sa Viki a pracujem ako modelka. Môj kalendárny rok je nabitý pracovnými cestami do zahraničia. Keď nefotím, netočím reklamu alebo nebehám niekde po móle, tak som na plný úväzok „žienka domáca“. Varím, upratujem, žehlím, starám sa o psíka. Ono … je to všetko super, ale žiť v tomto každodennom stereotype sa jednoducho nedá. Do svojho života som potrebovala priniesť niečo skutočne pestré, voňavé, krásne a hlavne niečo, čo by odzrkadľovalo môj zdravý životný štýl. Kozmetika ku mne patrí, starostlivosť o tvár, vlasy a telo je môjmu srdcu blízka, veď ktorá z nás nechce vyzerať a cítiť sa čo najlepšie? Túžba založiť vlastnú kozmetickú značku sa potrebovala premeniť na skutočnosť. A práve v tejto chvíli prichádza na scénu Dušan.

Dusan portretJa som Dušan a v mojom náručí je pohodlne „poskladaný“ Lio (havanský bišonik), ktorý je tým najlepším oňuchávačom a odhalí každý „voňavý“ nedostatok.
Vyštudoval som ekonomiku podniku v Nitre a účtovníctvo v Bratislave. Už pekných pár rokov sa venujem finančnému kontrolingu.
Som takým večným plánovačom, človek plný optimizmu a s nadšením sa púšťam do nových vecí. Okrem spravovania financií mám na pleciach i spoluprácu s našimi obchodnými partnermi.

PREČO STIBIO

STIBIO vzniklo, aby sme ľudom ukázali, že kvalitné prírodné produkty nás nemusia stáť stovky eur. Chceme, aby si naše produkty mohol kúpiť každý a urobiť tak radosť sebe alebo svojim blízkym.

Myslíme na planétu, preto vyrábame a balíme EKO. K výrobe STIBIO kozmetiky nepoužívame parabény, ropné látky, konzervanty, syntetické farbivá ani žiadne konzervačné látky. Všetky ingrediencie sú zásadne prírodné, z tých najlepších olejov a  bez pridávania voskov.

TESTUJEME NA SEBE. Naši dodávatelia patria rovnako ako my k ľuďom, ktorí odmietajú testovať výrobky na zvieratkách. Výrobky máme odskúšané na vlastných telách a na telách svojich známych. Všetci sme živí, zdraví a krásne voniame.

V dnešnom uponáhľanom svete si zaslúžime oddych, čas, ktorý venujeme sami sebe alebo svojim milovaným.

S láskou k sebe samému, našej planéte a ľuďom si z našich výrobkov si isto každý vyberie.

DoSTIBIOvania