Naše hodnoty

100 % Prírodné výrobky
Naše výrobky sú vyrobené výlučne z prírodných surovín. Nepoužívame žiadne priemyslovo vyrábané mydlové základy. Vyrábame spôsobom, akým sa varili mydlá v minulosti. Všetky naše mydlá sú vyrábané zo surovín, ktoré sa bežne nachádzajú v prírode. Naše výrobky neobsahujú produkty z ropy, chemické konzervačné látky, chemické farbivá, stužovače, parabény a ani zložky živočišného pôvodu. Pri výrobe využívame vlastnosti cenných rastlinných olejov, ich prírodnej sily a účinkov. Aby mydlá získali aj krásnu vôňu, sú obohatené o kvalitné esenciálne oleje.

Certifikované prírodné produkty
Všetky výrobky, ktoré predávame sú certifikované a prešli prísnymi testami. Na trhu nájdete množstvo necertifikovanej kozmetiky, pri ktorej nemáte istotu, či Vám neublíži.

Netestované na zvieratkách
Aj keď naše výrobky prešli prísnymi testami, dbáme na to, aby vstupné suroviny, ale aj samotný výrobok nebol testovaný na zvieratách. Preto už pri výbere dodávateľov samotných surovín vyberáme len z tých, ktorým príroda a zvieratá nie sú ľahostajné. Aj toto je krok ako pomôcť prírode.

Ručná výroba
Všetky naše výrobky sú vyrábané ručne a s láskou, každý výrobok je jedinečný a preto sa jeden od druhého môžu odlišovať tvarom, farbou, či usporiadaním prísad, ktoré sú vo výrobku obsiahnuté.

Myslíme ekologicky
Príroda je pre nás dôležitá, a preto aj naše výrobky sú zložené výlučne z prírodných látok. Eko myslenie sa snažíme uplatniť aj pri balení naších výrobkov. Kým je to možné, eliminujeme plasty a umelé baliace materiály, no keď už musíme, tak používame obaly, ktoré sú recyklovateľné.